Kot Görünümlü Softshell Pantolon

289,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Clima Protection System sayesinde rüzgar geçirmez, su geçirmez ve nefes alabilir
  • Yüksek taşıma konforu ve optimum hareket özgürlüğü için elastik üst malzeme - 3.000 mm'ye kadar su sütununa dayanır
  • Çevre dostu ecorepel® emprenye ile
  • Yumuşak, ısıtan mikro polar astar
  • Tüylenme önleyici ekipman, fiber pod oluşumunu önler

Kot Görünümlü Softshell Pantolon

Sipariş Numarası 376758

Her hava koşulunda havalı görünüm

Çocuklar rüzgarda ve yağmurda dışarıda olmayı seviyorsa, bunun nedeni başka şeylerin yanı sıra doğru kıyafetler olabilir. İdeal olarak, buna yağmur pantolonları da dahildir - ve bu kot görünümlü yumuşak kabuklu pantolonlar kadar rahat görünüyorlarsa, elbette zarar veremezler.

Rüzgar geçirmez ve su geçirmez

Çevre dostu ecorepel® emprenyeli Clima Protection System, çocuk pantolonlarını rüzgar geçirmez, su geçirmez ve nefes alabilir hale getirirken, elastik üst malzeme yüksek taşıma konforu ve optimum hareket özgürlüğü sağlar.

Yumuşak ve sıcak

Pantolon, yumuşak, sıcak tutan mikro yün ile astarlanmıştır, boncuklanma önleyici apre, elyaf topaklarının oluşmasını önler. Elastik bel bandı ve bacak uçları, giymeyi kolaylaştırır ve arkadaki reflektörler, zorlu aydınlatma koşullarında bile daha iyi görünürlük sağlar.

Renk

Mavi kot

Malzeme

Dış malzeme %92 polyester, %8 elastan
%100 polyester astar

Boyutlar

İç bacak uzunluğu yakl. 61 cm
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Yumuşatıcı kullanmayınız
Benzer renklerle yıkayınız
Ters yüz şekilde yıkayınız
Softshell kıyafetler klasik soğan prensibinin ideal bir tamamlayıcısıdır. Sabit bir vücut ilkimi ve düşük ağırlıkta yüksek giyim konforu sağlar. Yumuşak, elastik malzeme ideal hareket özgürlüğü sağlar ve ağır kış kıyafetleri kısıtlayıcı olduğu için malzemenin yoğun şekilde kullanıldığı açık havadaki aktiviteler için idealdir. Softshell kıyafetler rüzgardan ve soğuktan korur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

376758

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.