Köşe Portmanto

399,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Bol miktarda saklama alanına sahip modern portmanto
  • 2 ceket kancası dahil, örn. ceketler, çantalar veya havlular
  • Beyaz lake metalden yapılmış minimalist çerçeve
  • Telkari, zamansız tasarım
  • Giriş alanı için veya diğer odalara şık bir ek olarak ideal

Köşe Portmanto

Sipariş Numarası 376545
Bu köşe gardırop, fazla yer kaplamadan ceketler, kabanlar & Co. için alan yaratır. Zamansız bir tasarıma sahip telkari, minimalist çerçeve hemen hemen her mobilya stiline uyar ve görsel olarak da oldukça kısıtlıdır - dar giriş alanları veya küçük odalar için mükemmeldir.

2 ceket kancası ile

Beyaz lake metalden yapılan portmanto, askılar için farklı yüksekliklerde çapraz askılara sahiptir ve iki ilave kancaya kemer, çanta veya havlu gibi aksesuarlar asılabilir.

Renk

Mat beyaz

Malzeme

Metal

Boyutlar

G x Y x D yakl. 71,5 x 174 x 51,5 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Zemin koruyucular, 2 ayrı ayrı takılabilen kanca, montaj malzemesi ve talimatlar dahil

Yükleme kapasitesi

Çapraz çubuklar maks. her biri 5 kg
Kancalar maks. her biri 3 kg

Diğer notlar

Ürün demonte olarak teslim edilir
1 pakette teslimat
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

376545

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.