Schließen

Kitap: Dinozorlar 3D

69,50TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Acımasız T-Reks’den iki katlı bir otobüs büyüklüğündeki Stegosorus’a kadar en sevdiğin dinozorların üç boyutlu görselleriyle onlar hakkındaki en ilginç bilgiler bir araya getirildi.

Kitap: Dinozorlar 3D

Sipariş Numarası 513732
Dinozorları senin için hayata döndürüyoruz! Acımasız T-Reks’den iki katlı bir otobüs büyüklüğündeki Stegosorus’a kadar en sevdiğin dinozorların üç boyutlu görselleriyle onlar hakkındaki en ilginç bilgiler bir araya getirildi. Dinozor severler bu kitabı elinden bırakamayacak.

Ürün numarası:

513732

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.