Schließen

Kırık Beyaz-Sarı Sprey Fonksiyonlu Yer Sileceği

99,95 TL
 • Durum: Stokta
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
 • 180° döner eklemli
 • İnce başlık: Ulaşılması zor alanlar için ideal
 • Dolapların altı için mükemmel
 • Laminat ve parke için ideal nemlendirme
 • 2 adet çıkarılabilir, yıkanabilir mikrofiber zemin temizleme kılıfı: Sert zeminleri az temizlik malzemesi ve suyla derinlemesine ve çevre dostu şekilde temizlemek için
 • Cırt cırtlı kılıf, kolay çıkarılır
 • Temizlik malzemesi ve su için hazneli
 • Sapı ince bir şekilde püskürtmek için düğmeli
 • 2 parçalı sap - birbirine kolayca takılır
Adet :

Kırık Beyaz-Sarı Sprey Fonksiyonlu Yer Sileceği

Sipariş numarası: 343760

"Çok esnek: Kırık Beyaz-Sarı Sprey Fonksiyonlu Yer Sileceği, 2 parçalı sapıyla kolayca birbirine takılabilir ve hemen kullanıma hazırdır. Silecek 180° döner eklemlidir ve ince başlıklıdır - bu da onu, örneğin dolap altları gibi, zor erişilebilir alanlar için ideal hale getirir. Temizlik malzemesi ve su için tanka sahiptir ve sapındaki düğmeye her basıldığında ince şekilde püskürtür - laminat ve parke için ideal nemlendirme.

Çevre dostu ve esaslı

Yıkanabilir ve cırt cırtlı mikrofiber zemin temizleme kılıfları, sadece çok az su ve temizleme malzemesi gerektirerek, sert zeminlerin çevre dostu ve esaslı bir şekilde temizlenmesini mümkün kılar: Toz ve kir ideal şekilde çözülür ve ince lifler tarafından alınır."

Renk:

Kırık beyaz-sarı

Malzeme:

Plastik ve metal
Kılıflar %82 polyester, %18 poliamit (mikrofiber)

Ölçüler:

Uzunluk 130 cm
Silme alanı 31x14 cm

Dolum kapasitesi:

550 ml

Aksesuar:

2 adet yedek bez dahil

Uyarılar:

Standart temizlik malzemeleri için uygun
Yoğun ve aşındırıcı sıvılar kullanmayınız

Mikrofiber

İdeal temizlik: Tozu ve kiri çözer, ince fiberlerle alır.

Silme kılıfları için yıkama talimatı

Renk açma

Açıcı kullanmayınız

Kurutma

Kurutucuda kurutmayınız

Ütüleme

Ütülemeyiniz

Kimyasal temizleme

Kuru temizleme yapmayınız

Yıkama

Maksimum 60°C'de normal yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Yumuşatıcı kullanmayınız

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

343760

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.