Kesme Tahtası Seti

129,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Melaminden – formunu korur ve hijyeniktir
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir
  • 4 farklı tasarım
  • 4 adet

Kesme Tahtası Seti

Sipariş Numarası 392959
Keyif için en iyi temel ekipman üzerinde meyve kesebileceğiniz, ekmek yağlayabileceğiniz veya küçük lezzetler servis edebileceğiniz bu kesme tahtalarıdır. Bu kadar çok yönlü bir kullanımda sette dört adet tahtanın olması uygundur. Her biri farklı bir tatlı motif ile süslenmiştir. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilen kesme tahtalarının kalitesi her zaman aynı kalır: Melaminden üretilmişlerdir ve memnun edici şekilde formunu korur, son derece hijyeniktir ve bu sayede her mutfakta olmazsa olmazdır.

Renk

1x tamamı çok renk baskılı beyaz
2x tamamı çok renk baskılı açık mavi
1x tamamı çok renk baskılı ve lacivert kenarlı beyaz

Malzeme

%100 melamin formaldehit

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 23,5 x 0,3 x 16 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392959

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.