Schließen

Kedi Diş Bakımı Oyuncağı

49,95TL -% 30
34,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Dişlerini tutar ve diş etlerine masaj yapar
  • Oyun içgüdüsünü teşvik eder
  • Ağ dokusu dişleri ve diş arası boşlukları temizler
  • 1 köpek balığı ve 1 deniz yıldızı

Kedi Diş Bakımı Oyuncağı

Sipariş Numarası 379604
Plak ve tartar sadece insanlar için bir sorun değildir - küçük ev arkadaşlarımız da acı çekebilir. Bu nedenle, diş bakımı evcil hayvanlar için çok önemlidir. Ne yazık ki, bu kedilerde her zaman kolay değildir, ancak bu kedi oyuncağıyla dişlerin içgüdüsel bakımını destekleyebilirsiniz.


Diş etlerine masaj yapar
Set, kediler için özellikle çekici kılan, kedi uçlarıyla dolu iki oyuncaktan oluşur. Ağ örgüsü dişleri ve diş arası boşluklarını temizlerken aynı anda diş etlerine masaj yapar. Elbette, tüm bunlar normal kontrolün veterinere gitmesinin yerine geçmez - ama hayvan şakacı ön işleri yapar.

Renk

1x mavi-gri, 1x kırmızı

Malzeme

Ana malzeme ve örgü kumaş% 100 polyester
% 100 poliüretan köpük dolgulu (PU)

Ölçüler

Yaklaşık 12 x 8 cm köpekbalığı
Deniz yıldızı yaklaşık 7 x 7 cm

Kullanım Uyarıları

Yıkanabilir değil
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

379604

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.