Kayar Kapılı Dolap Uzatma Seti

294,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Giysi dolabında daha fazla düzen için
  • 3 adet ayarlanabilir raf, 1 adet sabit taban, 1 adet orta panel ve 1 adet kısa elbise borusu

Kayar Kapılı Dolap Uzatma Seti

Sipariş Numarası 322983
Bu geliştirme seti, giysi dolabında daha fazla düzen sağlar. 3 adet ayarlanabilir raftan, 1 adet sabit tabandan, 1 adet orta panelden ve 1 adet kısa elbise borusundan oluşur. ABS kenarı sayesinde son derece dayanıklıdır.

Renk:

Beyaz
Elbise borusu alüminyum rengi

Malzeme:

Raflar ve orta panel melamin kaplama
Elbise borusu metal

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 97x141x55 cm

Aksesuar:

Montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarı:

1 pakette gönderilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

322983

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.