Kayar Kapalı Dolap

1.499,00TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Oda yüksekliğini kullanmak ve geniş saklama alanı sunmak için son derece yüksek
  • 2 adet kolay sürgülü kapılı

Kayar Kapalı Dolap

Sipariş Numarası 320127

Geniş muhafaza alanı

Bu sürgülü dolap 2 adet elbise borusu ve 2 adet sabit taban donanımlıdır. Oda yüksekliğini kullanmak ve geniş saklama alanı sunmak için son derece yüksektir. Dolap 2 adet kolay kayan kapı ile açılmaktadır.

GS onaylı ve Almanya’da üretilmiş

Kaliteli malzemeler, özel kenarlar ve metal kısımlar sayesinde son derece dayanıklıdır. Elbise dolabı GS onaylıdır. “Made in Germany“ ibaresi kalitesinin altını çizmektedir.

Renk:

Gövde beyaz
İç dekor huş ağacı

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 200x216x68 cm

Malzeme:

Gövde: Kaplamalı ahşap çalışma plakası
Kulplar: Alüminyum

Taşıma gücü:

Her bir elbise borusunun taşıma gücü yaklaşık 35 kg

Aksesuar:

Montaj malzemesi

Uyarı

8 pakette gönderilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

320127

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.