Katman Kolye, 2 Sıra

139,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yaklaşık uzunluk olarak ayarlanabilir. 55 ila 65 cm
  • Swarovski® kristali ile dekore edilmiştir
  • Rodyum Kaplama

Katman Kolye, 2 Sıra

Sipariş Numarası 392757

Her durum için takı

Takı bir kıyafeti tamamlar ve bu iki sıralı zincir her şeyle kombinlenebilir. Her bir üst kısımdaki rodyum kaplama zincirin uzunluğu yaklaşık 55 ila 65 santimetre arasında bireysel olarak ayarlanabilir ve ışıltılı bir göz alıcıdır. Deniz mavisi, ışıltılı Swarovski® kristali, dekoratif bir düğümle birlikte denizin mükemmel görünmesini sağlar.

Renk

Gümüş renkli zincir
Büyük Swarovski® kristal mavisi

Malzeme

Pirinç, rodyum kaplama
Swarovski® kristal taş

Boyutlar

Toplam uzunluk yakl. Yaklaşık olarak bir ara delikli 65 cm. 55 ve 60 cm
Ø büyük Swarovski® kristali yakl. 7 mm
Ø düğüm yakl. 10 mm
Swarovski® Kristali muhteşem ışıltısı ve yüksek parlaklığı ile büyüler. Mükemmel kesim sayesinde ışığı her yüzeyden yansıtır ve parıltısı ile ışıltılı bir ihtişam kazanır! "Swarovski® kristalleriyle rafine edilmiştir" işaretine dikkat ettiğinizde, son derece kaliteli bir ürüne sahip olursunuz. Swarovski®, Swarovski AG'nin tescilli bir ticari markasıdır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392757

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.