Katlanır Basamaklı Ayakkabı Tezgahı

1.299,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Ayakkabı giymek için çıkarılabilir katlanır adım
  • Rahat koltuk yüksekliği
  • Ayakkabılar için bolca alana sahip 3 geniş bölme
  • Beyaz lake masif okaliptüs ağacından yapılmıştır

Katlanır Basamaklı Ayakkabı Tezgahı

Sipariş Numarası 392938
Sırt istediğimiz gibi oynamazsa, ayakkabı veya bot giymek gibi küçük şeyler bile can sıkıcı bir iş haline gelebilir. İşte bu ayakkabı tezgahının yararlı bir ayrıntıyla geldiği yer burasıdır: Katlayabileceğiniz bir orta basamakla donatılmıştır. Üzerine ayak konulabilir ve ayakkabı giymek çok daha rahat olur.

Ayakkabılar için çok fazla alan

Bank, yaklaşık 55 santimetrelik rahat bir oturma yüksekliğine sahiptir ve ayakkabılar genellikle ayakkabı giyilirken çok uzakta olmadığı için üç geniş bölmede saklanabilirler. Bank, masif okaliptüs ağacından yapılmıştır, galvanizli çelikten yapılmış sağlam bağlantılara sahiptir ve dost canlısı beyaz kaplamasıyla her koridora veya giriş alanına sığar.

Renk

Beyaz

Malzeme

Masif okaliptüs ağacı, lake
Bağlantı parçaları çelik, galvanizli

Boyutlar

G x Y x D yaklaşık 90 x 55 x 32 cm

İçerik / Aksesuarlar

Duvar montajı, montaj malzemesi ve talimatlar dahil

Ağırlık

Yaklaşık 10kg

Taşıma kapasitesi

Sağ ve sol üst rafın yük kapasitesi her biri maksimum 130 kg
Rafların her biri maksimum 30 kg
Katlama adımı maksimum 130 kg

Kullanım için talimatlar

Çıkarmak için küçük katlama adımı ile

Diğer notlar

Ürün demonte olarak teslim edilecektir.
1 pakette teslimat
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392938

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.