Katlanan Balkon Masası

849,95TL -% 5
799,95TL
KDV dahildir
 • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo

Katlanan Balkon Masası

Sipariş Numarası 605021
 • Az yer kaplayarak saklanabilir
 • Küçük balkon alanları için veya terasta ilave raf olarak da uygun
 • Masa plakası açıldığında sağlam bir duruş için katlanabilen ayak
 • Küçük büfe sehpası olarak veya bitkileri ve dekoratif eşyaları yerleştirmek için de kullanılabilir
 • İskelet duvara monte edilir
 • Kaliteli, FSC® sertifikalı akasya ahşabından
 • UV'ye ve hava koşullarına dayanıklı outdoor mobilyası

Renk

Doğal akasya rengi

Malzeme

FSC® sertifikalı akasya ahşabı
Bağlantılar çelik, galvanizli

Ölçüler

G x Y x D yakl. 100 x 74,5 x 50 cm
Katlı halde derinlik yakl. 8,5 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, duvar montajı malzemesi ve bakım talimatları dahildir

Ağırlık

Yakl. 10 kg

Taşıma Kuvveti

Maks. 30 kg

Kullanım Uyarıları

UV'ye ve hava koşullarına dayanıklı

Diğer Uyarılar

Ürün monte edilmiş olarak teslim edilir
Teslimat 1 paket halindedir
G x Y x D paket yakl. 81 x 10,5 x 106,5 cm
Ağırlık yakl. 10,8 kg
Sertlik, esneklik ve hava koşullarına karşı dayanıklılık akasyayı dış mekan mobilyaları için tercih edilen bir ahşap yapmaktadır. Sarımtırak-kahverengi ile kızıl kahverengi arası zarif rengi sayesinde her parça benzersizdir. Grinin zarif bir tonunda akasya ahşabı bahçe mobilyaları da bulunur.
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

605021

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.