Katlanabilen Gözlü Konsol

3.499,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • En sevilen İskandinav koleksiyonumuzdan bir parça
  • Net, kuzeyli tasarım
  • Ahşap rengi gövde ile doğal ve sıcak görünüm
  • MADE IN GERMANY

Katlanabilen Gözlü Konsol

Sipariş Numarası 387797
Bu dar konsol, en sevilen İskandinav koleksiyonumuzdan bir parçadır ve yer tasarrufu sağladığı gibi dekoratiftir. Küçük aksesuarlar, belgeler ve benzeri eşyalar için iki adet kapağının altında yeterince saklama alanı sunar. Net ve kuzeyli tasarımı ile her tarza uyum sağlar ve ahşap rengi gövdesi ile doğal ve sıcak bir hava katar.

3 gözlü
Çok yönlü kullanılabilen mobilyada üç göz bulunur, bunlar iki adet ayrılabilen, biri açıkken diğeri çekmece olarak kullanılabilen iki kapağın altındadır. Koridorda sehpa veya yatak odasında makyaj masası olarak kullanım için idealdir.

Yüksek kaliteli işçilik 
Uzun ömürlü konsol Alman malıdır ve yüksek kaliteli işçiliği ile etkiler. Alt iskeleti ve ayakları masif kayın ağacındandır ve kenarları plastikten olup yıpranmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Renk

Gövde ve büyük kapak meşe desenli
Küçük kapak mat beyaz
Alt iskelet mat beyaz

Malzeme

Gövde ve kapaklar melamin kaplama ahşap plaka
Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacı

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 97 x 73,5 x 30 cm

İçerik/Aksesuar

Duvara sabitleme ekipmanı, zemin koruyucu keçe, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Büyük plaka maks. 15 kg
Küçük plaka maks. 10 kg
Gözler her biri maks. 5 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 1 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

387797

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.