Karışık Kumaşlı Tunik

119,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Ön kısmı ve kol ağızları hafif dokuma kumaşlı – sırt kısmı yumuşak dökümlü viskoz streç kumaş
  • Göğüs kısmında dekoratif imitasyon taşlar
  • Yuvarlak yaka kesimi V açıklıklı ve küçük düğmeli
  • Elastik kol ağızları
  • Yuvarlak etek uçlu hafif uzun arka kısım

Karışık Kumaşlı Tunik

Sipariş Numarası 379063
Tunik geniş kesimlidir, ancak buna rağmen hafif şık bir dokunuşa sahiptir. Ön kısmı, kol ağızları gibi rahat şekilde hafif dokuma kumaştan üretilmiştir. Arka kısmı yumuşak dökümlü viskoz streç kumaşı ile puan toplar.

Yüksek giyim konforu
Kadın bluzu elastik kol ağızlarına sahiptir ve elastan ile üretilmiştir, bu sayede formunu korur, mükemmel şekilde oturur ve aynı zamanda ilave giyim konforu sağlar. Yuvarlak yaka kesiminin ön kısmı V şekillidir ve küçük düğmelere sahiptir.

Feminen kesim
Göğüs kısmı küçük imitasyon taşlarla süslenmiştir, bluza özel bir görünüm kazandırır. Göğüs pensleri feminen silüeti vurgular ve hafif uzun sırt kısmı yuvarlak bir etek ucuna sahiptir.

Renk

Siyah

Malzeme

Ön kısmı ve kol ağızları %100 polyester
Arka kısmı %95 viskoz, %5 elastan

Ölçüler

Toplam uzunluk yaklaşık 79 cm
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin

Diğer yıkama talimatları:

Ters yüz şekilde yıkayınız ve ütüleyiniz
Süslemeleri ütülemeyiniz
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

379063

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.