Kapitone Kayak Montu

169,95TL -% 70
49,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil

Kapitone Kayak Montu

Sipariş Numarası 296230
Optimum hareket özgürlüğü sağlayan kapitone kayak montu; polar astarlı dik yakalıdır. Kaymaz lastikli, çıt-çıtlı ve su geçirmez kar korumalıdır.
Genişliği ayarlanabilir, cırt-cırtlarla sabitlenebilir, bağcıklı ve durduruculu çıkartılabilir kapüşonludur
Elastik kolu başparmak deliklidir
1 adet cırt-cırtlı cep telefonu ceplidir
1 adet kablo delikli ve yerli MP3 çalar ceplidir
1 adet temizleme bezli gözlük ceplidir
2 adet kapalı fermuarlı ve polar astarlı ceplidir
Fermuarlı göğüs ceplidir
Fermuarlı kayak ehliyeti ceplidir
Kenarı genişliği ayarlamak için bağcıklıdır
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Yıkama
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama

Ürün numarası:

296230

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.