Schließen
Kalıp dökme bisiklet kaskı
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Kalıp dökme bisiklet kaskı

59,95 TL -25% - 15,00 TL Kazançlı ürün
44,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
  • Tam oturur: Çevirmeli düğme ile kademesiz olarak başınızın büyüklüğüne göre ayarlanabilir
  • Dış kısmı darbelere karşı dayanıklı ve aşırı hafif Micro Shell Polikarbonattan
  • Uzunluğu ayarlanabilen, yumuşak astarlı geçirmeli çene bandı

Kalıp dökme bisiklet kaskı

Sipariş numarası: 313450

Bisiklet kaskı patentli büyüklük ayarlama sistemi ile tam oturması için donatılmıştır: Başın arka kısmına gelen çevrilebilen düğme ile kask kademesiz olarak ayarlanabilir.

Renk:


Beyaz

Malzeme:

Micro Shell Polikarbonat

Ölçüler:


S/M boyutu yak. 52–56 cm'lik bir baş çevresi için
M/L boyutu yak. 57–61 cm'lik bir baş çevresi için

Uyarı Notu!

Kask çocuklar tarafından, kask bir yere takılıp kaldığında boğulma riski veya asılı kalma ihtimali doğuyorsa, tırmanmada veya başka aktivitelerde kullanılmamalıdır.

Kalıba döküm

Kalıba döküm yöntemi bir püskürtme döküm işlemidir. Kaskın dış kısmının arkasına bu işlemde sert köpük püskürtülür ve böylece dış kısım ve sert köpük iç kısım birbirine bağlanır. Böylece ayrılmaz bir bağlantı oluşur ve kask daha yüksek bir sağlamlık, daha yüksek ısı dayanımı ve daha uzun süre dayanıklılık kazanır.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

313450

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.<br/><br/>Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.

Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.