Kahve Kutusu

58,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Uzun süre tazelik sağlayan, sıkı kapanan geçmeli kapaklıdır
  • 500 g kahve için uygundur
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Kahve Kutusu

Sipariş Numarası 305644
Aroma ait olduğu yerde, burada kalır! Bu kaliteli 18/10 paslanmaz çelik kahve kutusu kahve çekirdekleri ve toz kahve için ideal bir muhafaza olanağı sunmaktadır. Tazeliği ve aromayı uzun süre koruyan sıkı kapanan geçmeli kapaklıdır. Erzak kutusu 500 g kahve almaktadır. Kahve kutusu kullanımdan sonra kolayca bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Renk:

Kapak mavi
Kutu mat gümüş

Malzeme:

Kapak silikon conta halkalı ABS plastik,
Kutu 18/10 paslanmaz çelik

Ölçüler:

Yükseklik yaklaşık 18 cm
Çap yaklaşık 11,6 cm

Dolum kapasitesi:

Yaklaşık 500 g kahve
Uzun ömürlü özel çelik: paslanmaz, kolay temizlenir, şeklini korur ve ısıya dayanıklıdır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

305644

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.