Schließen

Kadın Kol Saati

249,95TL -% 32
169,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Saat, dakika ve saniye göstergeli kuvars mekanizma
  • Krom kullanılmadan tabaklanan deriden bileklik
  • 3 bara kadar su geçirmez
  • Gövde, taç ve toka paslanmaz çelikten

Kadın Kol Saati

Sipariş Numarası 392760
Kol saati her zaman trend – özellikle de bunun gibi modern bir tasarıma sahipse. Paslanmaz çelikten bir gövde, taç ve tokayla kaliteli şekilde işlenen saat doğru saat, dakika ve saniye göstergesi için bir kuvars mekanizmaya sahiptir. Kadran çizilmez bir mineral camın arkasına gizlenmiştir ve ayrıca üç bara kadar su geçirmezdir. Güzel kayışı krom kullanılmadan tabaklanan deriden yapılmıştır. Bu fonksiyonel kadın takısı üç yıl garantilidir.

Renk

Gövde ve toka gümüş rengi
Deri kayış turuncu-kırmızı detaylı lacivert
Kadran beyaz
İndeksler ve gösterge mavi ve turuncu

Malzeme

Mineral cam
Kayış krom kullanılmadan tabaklanmış deri

Ölçüler

Gövde çapı yaklaşık 3,5 mm, kalınlık yaklaşık 8 mm
Kayışın toplam uzunluğu yaklaşık 21 cm, genişlik yaklaşık 2 mm

İçerik/Aksesuar

Pil ve kullanma talimatı dahildir

Teknik Detaylar

Krom kullanılmadan tabaklanmış deri kayış 3 göstergeli kuvars kadın saati, 3 bara kadar su geçirmez
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392760

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.