Schließen
Kablosuz Buharlı Ütü
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Kablosuz Buharlı Ütü

269,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Teslimat: Kargo ile
  • Değişken kullanım: kablo ile veya kablo olmadan rahat ütüleme; Demir ana istasyonda ısınır; Buharlı çekim: 50 g / dak. ; Kademesiz ayarlanabilir sıcaklık; Buhar, buhar sıkışma, sprey ve kuru ütüleme fonksiyonu; Kablo kıvrımı koruması, kendi kendini temizleme işlevi ve aşırı ısınma koruması ile; Isıtma süresi maks. 2 dk. Paslanmaz çelik hafif taban; Dolum hacmi su deposu yaklaşık 370 ml; Baz istasyonunda ısıtmak

Kablosuz Buharlı Ütü

Sipariş Numarası: 366871

Kablosuz ütü rahat ve daha fazla çeviklik demektir. Bu ütü esnektir ve kablo olmadan veya kablo ile klasik şekilde kullanılabilir. Kablosuz kullanım sırasında, baz istasyonunda yaklaşık iki dakika içinde ısınır ve daha sonra paslanmaz çelik hafif taban ile dakikada 50 gr buhar patlamaları dağıtır.

Her türlü tekstil için birçok fonksiyon

Pamuklu, sentetik veya ipek - her çamaşır parçasının uygun bakımı verilebilmesi için sıcaklık bu buharlı ütü ile kademesiz olarak ayarlanabilir. Ayrıca buhar, buhar jeti, sprey ve kuru ütüleme fonksiyonuna da sahiptir. Entegre su deposu 370 ml sıvıya kadar tutuyor. Kendi kendini temizleyen fonksiyon, aşırı ısınma ve Kabelknickschutz da hanehalkı yardımcısının repertuarına aittir.

Renk:

Beyaz-yeşil

Malzeme:

Plastik taban paslanmaz çelik

Boyutlar:

G x Y x D yaklaşık 32 x 21 x 15,5 cm

Kapasite:

Su deposu yaklaşık 370 ml Kablo uzunluğu yaklaşık 1,9 m

Güç:

Maksimum 2,400 Watt

Aksesuarlar:

Incl. Su doldurma tankı, kullanma talimatları ve kablo uzunluğu yaklaşık 1,9 m

Kalite Sertifikaları

Garanti

Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

366871

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.