Schließen

Jersey Nevresim Takımı, Tek Kişilik

79,95TL -% 26
58,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Yumuşak ve rahat ; %100 organik pamuktan; GOTS sertifikalı ; Fermuarlı; kolay ve hızlı takılır

Jersey Nevresim Takımı, Tek Kişilik

Sipariş Numarası 319913
Saf pamuklu Jersey nevresim takımı yumuşacıktır ve cildinize rahat bir dokunuş sağlar. %100 organik pamuklu kaliteli malzemesi son derece emicidir ve ütü gerektirmez. Nevresim ve yastık kılıfı pratik fermuarları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde takılır.

Renk:

Çiçekli baskılı pembe-bordo

Malzeme:

%100 pamuklu (organik tarımdan, GOTS)

Ölçüler:

1 adet yastık kılıfı yaklaşık 70x50 cm 1 adet nevresim yaklaşık 160x220 cm
%100 organik pamuktan üretilmiştir. Global Organic Textile Standard (GOTS) kontrol edilen biyolojik tarım göstergesidir. Üretim süreci çevre ve sosyal kriterleri çerçevesinde gerçekleşir.

Ürün numarası:

319913

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.