In-Mould Bisiklet Kaskı

79,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Dış kabuğu darbeye dayanıklı Mikro-Shell polikarbonattan üretilmiş
  • 3 ışık kademeli ayarlanabilir LED lambalı: Sürekli yanma, sinyal ve yanıp sönme

In-Mould Bisiklet Kaskı

Sipariş Numarası 319119
Bu In-Mould bisiklet kaskı hem özel bir işlem ile üretilmiştir, hem de dış kabuğu darbeye dayanıklı Mikro-Shell polikarbonattan üretilmiştir.

Son derece konforlu bir kask

Havalandırma delikleri optimum hava sirkülasyonu sağlar. Bisiklet kaskının ön delikleri sinekliklidir. Kask, kask bandının, çene kemerinin ve iç kısmının yumuşak dolgusu sayesinde son derece rahattır. Dolgu gerektiği zaman çıkarılabilir ve yıkanabilir. Güneşliği de aynı şekilde çıkarılabilir.

Güvenli

Bu bisiklet kaskı kademesiz ayarlanabilir kask bandının döner düğmesi sayesinde son derece rahattır. 6 adet LED’li çıkarılabilir LED lambası sayesinde ek güvenlik sağlar. LED’ler 3 kademede yanmaktadır: Sürekli yanma, sinyal ve yanıp sönme. Pilleri dahildir.

Renk:

Siyah

Ölçüler:

Beden S/M: yaklaşık 54–60 cm baş çapı için
Beden L/XL: yaklaşık 59–65 cm baş çapı için

Daha fazla ürün bilgisi indirin

TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

319119

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.