Schließen
  • Kadife Pijama Takımı, Siyah
İpek gibi parlak yumuşak pamuklu Lenzing Modal® karışımı
176,95TL
99,95TL
Hızlı Görünüm
  • Siyah Organik Pamuklu Slip Boxer
İçi yumuşak kabartmalı düz, elastik bel bandı
99,95TL
69,95TL
Hızlı Görünüm
  • Star Pijama Set
Stil sahibi bir kadının gece uyku kıyafetleri ve sabahlıkları, rahat olduğu kadar tarzını da yansıtmalıdır.
149,95TL
119,95TL
Hızlı Görünüm
  • Organik Pamuklu Atlet, Siyah
Pamuklu streç kumaştan
35,95TL
26,95TL
Hızlı Görünüm
  • Eşofman Takımı, Kırçıllı Mavi
Yumuşak, sıcak tutan pamuklu karışımı
200,95TL
139,95TL
Hızlı Görünüm
  • Taytlı Pijama Takımı, Mavi-Gri
Geniş kesimli pijama üstünün eteği genişliği ayarlamak için bağlama ipli
89,95TL
79,95TL
Hızlı Görünüm
  • Dantelli Külot
Narin, yumuşak dantelli
41,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
  • Gri Cepli Sabahlık
Yumuşak dokunuş
  • V Yaka Kaftan
Dökümlü kumaş
79,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • 2 Adet Kız Çocuk Atleti
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostudur
41,95TL
1 ...

İç Giyim Pijama

Pijama takımları hem rahat bir uyku için hem de şık ve konforlu bir ev stili için kadınların olmazsa olmazları. İçinde rahat hareket edebileceğini, aynı zamanda giydiğinizde kendinizi iyi hissedeceğiniz pijama takımları bulmak çok da zor değil.

İç Çamaşırlar ve Pijama Modelleri

Klima etkisini tüm gün yitirmeyen iç çamaşırı modelleri ve gece boyunca terletmeyen pijama takımları Tchibo koleksiyonun en beğenilen parçaları arasında yer alıyor. Yetişkinler dışında çocuklar içinde iç giyim ve pijama takımları tasarlayan markanın ürünleri, rahat ve modern kesimlerinin yanı sıra renk ve desenleri ile de beğeni topluyor. Tchibo çamaşır takımları ve pijama modelleri, rahat ve kullanışlı tasarımları ile olduğu kadar sağlıklı materyalleri ile de dikkat çekiyor. Renk ve desenleri özel olarak seçilen modellerin, kumaşları organik pamuk ipliğinden dokunuyor. Gün boyu rahat etmeyi sağlayan kadın ve erkek iç çamaşırları, özel dokuları ile klima etkisi yaratarak kışın sıcak tutuyor, yazın ise terletmiyor.

Pijama Takımları

Uykuda geçirilen vaktin günün en önemli saatleri olduğunu bilen Tchibo, erkek ve kadınlar için tasarladığı pijama takımlarında konfora büyük önem veriyor. Pamuklu ipliklerden dokunan organik kumaşları, hafif ve yumuşak dokuları ile en güzel pijama takımları kullanıcılarına büyük rahatlık sunuyor. Neşeli ve hareketli desenlerin ön plana çıktığı çocuk pijama modelleri, çocukların gece boyunca konforlu bir uyku ile rahat etmesini sağlıyor. Bayan pijama takımı ve gecelik modelleri için hafif ve terletmeyen organik dokumalar tercih edilirken, sade tasarımlar pastel renkleri ile beğeni topluyor. Erkekler için de pijama takımları tasarlayan Tchibo, seçimini yine organik pamuklu kumaşlardan yana kullanıyor. Şık ve rahat pijama takımları ile ev stilinize renk ve konfor katmak istiyorsanız Tchibo'nun zengin ürün seçeneklerine, hızlı kargo avantajı ve uygun satış fiyatları ile ulaşabilirsiniz.