Schließen

Hybrid Bavul, orta boy

299,95 TL
  • Durum: Stokta
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
  • Sert kabuk ve kumaş kombinasyonu: yüksek esneklik sayesinde optimum koruma
  • Hacmi 58 l'den yaklaşık 75 l'ye çıkarılabilir
Adet :

Hybrid Bavul, orta boy

Ürün numarası: 327455

Küçük boy Hybrid bavul sert kabuklu taban ve kumaş üst kısım kombinasyonu sayesinde optimum koruma ve yüksek oranda esneklik sağlar.

Renk:

Siyah

Malzeme:

Yüzey malzeme %100 polyester
Alt kabuk ABS
Astar %100 polyester

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 43,5 x 66,5 x 32/38 cm

Hacim:

Yaklaşık 58 l, genişletildiğinde yaklaşık 75 l

Ağırlık:

Yaklaşık 3,6 kg

Hybrid Tchibo valizleri; detayına kadar test edilmiş

Tüm Tchibo ürünlerinin kalite ölçütleri son derece yüksektir. Seyahat valizlerimiz oldukça fonksiyoneldir ve malzemeleri, işlemeleri ve güvenlikleri odak noktasıdır. Bağımsız kontrol enstitüleri detaylı test süreçleri ile renklerini, malzeme özelliklerini ve dayanıklılıklarını ve zararlı madde kullanım kanunlarını yüksek kalite standartlarına göre test eder. Bavullar ve seyahat çantaları Tchibo kalite güvenliği çerçevesinde kapsamlı mekanik testlerden geçirilmektedir. İyi kalite; iyi seyahatler!

Düşüş testi


Serbest düşüş, içi dolu durumda 3 kere 1 m yüksekten bir metal plakanın üzerine.

Tutuş testi

3 gün boyunca içi dolu durumda asılı tutulur ve dinamik olarak yine içi dolu durumda 1.000 kere ani ve hızlı hareketlerle test edilir.

Basamak testi


Dinamik olarak ve içi dolu durumda her biri 9 cm yüksek olan 20.000 adet basamaktan 10.000 kere yukarı çıkarılır ve 10.000 kere aşağıya indirilir.

Fermuar testi


Mekanizması ve sağlamlığı.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

327455

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.