Havlu Askısı

399,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Ahşap tabanlı yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır
  • Sabit duruş
  • Adımlarda düzenlenmiş 2 çubuk

Havlu Askısı

Sipariş Numarası 398504
Bu havluluk ile banyonuza şık bir hava katabilir ve iki katmanlı çubuklarıyla havluların kuruması için bir alan yaratabilirsiniz. Banyo aksesuarı fazla yer kaplamaz ve bu nedenle daha küçük banyolar için de uygundur. Telkari tasarımı havlu askısına belirli bir hafiflik verir - iç ağırlıklı yuvarlak taban yine de güvenli bir duruş sağlar. Yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır ve ahşap zemin sıcak, doğal bir vurgu oluşturmaktadır.

Renk

Çerçeve siyah
Doğal ahşap zemin

Malzeme

Çerçeve çeliği, toz boyalı
Masif kauçuk ahşap zemin
Ağırlık %100 polipropilen

Boyutlar

G x Y x D yakl. 40x83x15 cm
Büyük tutucunun yüksekliği yakl. 80 cm, küçük tutucu yakl. 70 cm
Baz yakl. 33,5 x 15 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

398504

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.