Havlu Askısı

189,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kapıya asmak için
  • Kuru havlular her zaman elinizin altında
  • Çıkıntı kalınlığı maks. 2 cm olan tüm kapılar için uygun
  • Tasarımı el havlularının hızlı kurumasını sağlar

Havlu Askısı

Sipariş Numarası 394174
Küçük banyolarda hiçbir alandan ödün veremezsiniz – ancak kullanılmıyor olsa da çoğu zaman böyle alanlar bulunur. Bu havlu askısı ile örneğin banyo kapısının arka kısmını kazanmış olursunuz: Herhangi bir yardımcı malzeme ya da alet olmadan çıkıntı kısmı en fazla iki santimetre olan her kapıya kolayca asılabilir. Toplam üç adet çubuğu ile büyük ve küçük havlular için geniş alan sunar ve çubuklar hafifçe kaydırılabildiği için ıslak havlular alışılmış havlu kancalarındakine kıyasla daha hızlı ve iyi kurur.

Renk

Mat gümüş rengi

Malzeme

18/8 paslanmaz çelik
Koruyucu noktalar %100 silikon

Ölçüler

Şerit uzunluğu yaklaşık 47,5 cm, çap yaklaşık 1 cm
Kancaların uzunluğu yaklaşık 6 cm, genişlik yaklaşık 2 cm

İçerik/Aksesuar

Kullanma talimatı dahildir

Ağırlık

Yaklaşık 380 g

Taşıma Kuvveti

Maks. 6 kg
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394174

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.