Hafif Kumaş Bavul, Küçük Boy

449,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Ultra hafif ve sağlam
  • El bagajı olarak uygun
  • Ön kısmında 2 adet cep
  • 4 adet 360° dönebilen, kolay çevrilen tekerlek

Hafif Kumaş Bavul, Küçük Boy

Sipariş Numarası 392914
Bazen bavulunuzu hazırlarken daha iyi hale getirmek için hala alan bulunur – fakat bazen her gram önemlidir ve bu kompakt hafif bavul ile otomatik olarak daha fazla içeriğe sahip olursunuz. Ancak kumaş bavul sadece ultra hafif değildir, aynı zamanda son derece sağlamdır. İç alanı esnek kumaş kemer ile hem kıyafetlerin hem aksesuarların düzenli ve korunaklı şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Ana bölme çift taraflı fermuar ile kapatılır, bavul kilidi için iki adet deliğe sahiptir. Tekerlekli bavulun ön kısmında iki ilave cep bulunur ve dört adet 360° dönebilen, kolay çevrilen tekerleği ile seyahatte rahat hareket ettirilebilir.

El bagajı için bilgiler
İzin verilen boyutlar havayolu şirketine göre değişebilir. Küçük bavulun ölçüleri çoğunlukla kabul edilen ölçülerdedir – ancak seyahatlerine kapıda bir sürprizle başlamak istemeyenler, önceden onaylanmış boyutlar hakkında mutlaka bilgi edinmelidir.

Renk

Kırmızı dikişli ve kırmızı fermuarlı mavi

Malzeme

%100 polyester

Ölçüler

G x Y x D dışı yaklaşık 40 x 55 x 21 cm
İçi yaklaşık 38 x 44 x 17 cm

Ağırlık

Yaklaşık 2,2 kg

Dolum kapasitesi

Yaklaşık 30 l
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392914

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.