Schließen

Gümüş Yüzük "Pure Collection"

69,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • "Pure Collection"

Gümüş Yüzük "Pure Collection"

Sipariş Numarası 367512
Daha cool olamaz
Cool dokunuşlu harika gümüş: Moda ikonlarının düşlediği yüzük! Uçlarında iki farklı uzunlukta çubuk bulunan hafif açıklığı ile gümüş yüzük, her kadının parmağını modaya uygun şekilde süsleyen gerçek bir moda ifadesidir.

Renk

Gümüş rengi

Malzeme

925 ayar som gümüş, rodyum kaplama

Ölçüler

Yüzük genişliği yakl. 2 mm
Uzun çubuk yakl. 17 mm, kısa çubuk yakl. 12 mm

Ağırlık

Yakl. 2,5 g
Gümüş tüm metallerin arasında en yüksek ışık yansıtma özelliğine sahip olan değerli bir metaldir, bu sayede büyüleyici parlaklıktaki beyaz ışıltısını kazanır. Saf gümüş çok yumuşak olduğundan, özelliklerini değiştirmek ve daha sert hale getirmek için diğer metallerle alaşım yapılır. Gerçek mücevherlerimiz için som gümüş kullanırız. 925 parça saf gümüşten ve 75 parça diğer metallerden, genellikle bakırdan, oluşur. Havadaki sülfür ile reaksiyon nedeniyle gümüş zamanla kararır. Gümüş takıların güzel parlak renklerini korumaları için hepsi rodyum, bir platin metal, veya altın ile kaplanır.

Ürün numarası:

367512

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.