Schließen

Gümüş Rengi Taşlar Şeffaf Swarovski® Kristalli Bileklik

69,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Swarovski® kristalleri ile süslenmiş
  • Standart beden

Gümüş Rengi Taşlar Şeffaf Swarovski® Kristalli Bileklik

Sipariş Numarası 359616
"

Her an için asil takılar

Her kıyafet için ışık saçan çekicilik: Swarovski® kristalleri ile süslenmiş olan standart ölçüdeki bileklik oldukça şıktır."

Renk:

Gümüş rengi
Taşlar şeffaf

Malzeme:

Rodyum kaplama pirinç
Taşlar Swarovski® Kristali

Ölçüler:

Bilekliklerin iç çapı yaklaşık 45 x 55 mm, bileklik açıklığı yaklaşık 28 mm
Taşların çapı yaklaşık 6,5 mm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

359616

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.