Gül Bisküvi İçin Hamur Kesici

59,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Tatlıdan atıştırmalığa – gül bisküvi her durumda çekicidir
  • Dekoratif ve doğal çiçek görünümü için çapraz dalga kesimi
  • Çok çeşitli kullanım imkanı
  • Hazır hamur için ideal

Gül Bisküvi İçin Hamur Kesici

Sipariş Numarası 389229
Tatlıdan atıştırmalığa gül kurabiyeler her durumda gerçekten dikkat çekicidir. Sadece hamuru kesici ile şerit halinde kesin, doldurun ve rulo yapın. Kurabiye hazır!

Tuzlu ve tatlı için
Zikzak dalga kesimi hazır hamur için mükemmel şekilde uygundur ve muffin boyutunda dekoratif ve doğal çiçek görünümünde kurabiyeler yaratır. İster fındıklı güller gibi tatlı ister peynirli güller gibi tuzlu olsun – tarif önerileri ile hamur kesici çeşitli kullanım imkanları sunar. Böylece profesyonel bir pastacı olursunuz!

Renk

Krem rengi
Sap pembe

Malzeme

Kesici %70 polisitren, %30 yüksek etkili polistiren
Sap %90 poliamit, %10 cam elyaf takviyeli plastik

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 17 x 4 x 9 cm

İçerik/Aksesuar

2 tarif önerisi ve kullanma talimatı dahildir

Ağırlık

Yaklaşık 40 g

Kullanım Uyarıları

1. Hamuru dalgalı şeritler halinde kesici ile kesin
2. Hamurun üzerine tatlı ya da tuzlu dolguyu sürün ve hamur şeridini ortadan katlayın
3. Doldurulmuş hamur şeridini güzel güller şeklinde rulo yapın
4. Çiğ gül kurabiyeleri muffin kağıdında muffin tepsisine yerleştirin ve pişirin
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

389229

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.