Schließen

Guiness - Dünya Rekorlar Kitabı 2020

119,50TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Guinness World Records, tamamıyla güncellenen 2020 baskısında dünyanın her yerinden derlenen inanılmaz rekorları barındırıyor.

Guiness - Dünya Rekorlar Kitabı 2020

Sipariş Numarası 513728
Şaşırmaya hazır olun!
Guinness World Records, tamamıyla güncellenen 2020 baskısında dünyanın her yerinden derlenen inanılmaz rekorları barındırıyor. Bu ilginç kitabın farklı bölümlerinde yaşadığınız dünyaya dair sizi çok şaşırtacak birçok gerçekle ve rekortmenle tanışacaksınız.
Sınırlarını zorlayan insanlar, teknoloji sayesinde robotlaşan vücutlar, birbirinden ilginç sanatçılar, rekor kıran sportmenler ve daha niceleri… Dünyaya dair ilham verici her şey bu kitapta. Kim bilir, belki bir sonraki kitap sizin rekorunuzu da içerir.

Ürün numarası:

513728

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.