Gri Siyah Polar Yuvarlak Şal

59,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Dekoratif kazayağı desenli
  • Yumuşacık sarmalayan polar kumaş
  • Elektriklenmeyen donanımlı
  • Standart ölçü

Gri Siyah Polar Yuvarlak Şal

Sipariş Numarası 380569
Sonbaharın gelmesine gerçekten çok seviniriz – sonunda yeniden güzel aksesuarların zamanı! Tıpkı standart ölçüdeki bu şık yuvarlak şal gibi: Yumuşacık sarmalayan polar kumaş ile ciltte son derece yumuşak bir his bırakır ve elektriklenmeyen donanımı başınızdan geçirdiğinizde saçlarınızın kabarmasını engeller. Her kıyafete uyum sağlayan dekoratif kazayağı deseni, modaya uygun görünümünü kazandırır.

Renk

Kırçıllı gri-siyah kazayağı deseni

Malzeme

%100 polyester

Ölçüler

Uzunluk yaklaşık 160 cm
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Yünlü yıkama deterjanı
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

380569

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.