Schließen

Gri Örgü Yün Ceket

159,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Özellikle yumuşak, sıcak ve nefes alabilir
  • Yan fermuarlı cepler
  • Dik duran yaka
  • Çene koruyuculu fermuar
  • Yumuşak pürüzlü iç kısımdan optimum ısı yalıtımı

Gri Örgü Yün Ceket

Sipariş Numarası 380449
Soğuk hava çocuklara zarar veremez, çünkü bu örgülü polar ceket fonksiyonel ve rahat bir kombinasyondur. İçindeyken ve dış mekanlarda hoşça vakit geçirirken, oynarken giyme, parçalanma ve ürperme yapan çok sevimli, ısınma ve nefes alabilir.

Optimal Isı Yalıtımı
Polar ceketin içindeki pürüzlü yumuşak kumaş optimum yalıtım sağlar ve dikme bileziği buzlu rüzgarı boyundan ve boynundan engeller. Fermuarın zarar vermemesi için bir çene koruyucu yerleştirilmiştir.

Renk

Koyu gri

Malzeme

100% Polyester

Ölçüler

Toplam uzunluk yaklaşık 58 cm (Boyut 146/152)
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

380449

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.