Schließen

Gri Küçük Bahçe Dolabı

599,95 TL
 • Durum: Stokta
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
 • Galvanize metal çatılı - çalışma alanı olarak ideal
 • Daha az yer kaplayan geniş saklama alanı
 • Çeşitli raf tabanları
 • Emprenye masif ladin ahşabı - UV’ye ve hava koşullarına karşı dayanıklı
 • Su geçirmez
 • Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
 • 2 adet tutacaklı ve mıknatıslı, kilitli kapaklar
 • Ergonomik şekilde çalışmak için ideal yükseklik
Adet :

Gri Küçük Bahçe Dolabı

Ürün numarası: 355031

Bahçe için dolaplar

Bahçe dolabı, iki farklı yükseklikte kullanılabilen raf tabanı sayesinde aletler ve gereçler için geniş alan sunar ve kendisi az yer kaplar.

Hava koşullarına dayanıklı

Galvanize metal çatı su geçirmez ve çalışma alanı olarak ergonomik, sırt koruyan bir çalışma şekli için ideal yüksekliktedir. Dolap iki adet tutacaklı ve mıknatısla kapanan kapağa, yüksekliği ayarlanabilen ayaklara sahiptir ve emprenye masif ladin ahşabından üretilmiş olması sayesinde UV’ye ve hava koşullarına dayanıklıdır.

Renk:

Dolap gri vernikli
Ayaklar siyah
Tutacaklar gümüş rengi
Bağlantı parçaları galvanize

Malzeme:

Dolap masif ladin ahşabı
Ayaklar ve tutacaklar plastik
Bağlantı parçaları ve çatı galvanize çelik

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 80x91x45 cm
Bölme genişliği yaklaşık 69 cm
Alt YxD yaklaşık 26x41 cm
Orta YxD yaklaşık 28x35,5 cm
Üst YxD yaklaşık 27x35,5 cm

Taşıma kuvveti:

Raf tabanlarının her biri maks. 10 kg
Alt taban maks. 20 kg

Aksesuar:

Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar, montaj malzemeleri ve talimatları dahildir

Uyarı:

Ürün 1 paket halinde demonte şekilde teslim edilir

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

355031

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.