Grand Classé Ipanema Amarelo

10,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Kahvelerimizi sizlere sunmak için verdiğimiz emek ve gösterdiğimiz özen, Cafissimo Grand Classé kapsül kahvelerimizi eşsiz kılar.

Grand Classé Ipanema Amarelo

Sipariş Numarası 473875
Kahve uzmanlarımız Grand Classé kapsül kahvelerimize uygun, en iyi kalitedeki kahve çekirdeklerini bulmak için keşfe çıkarlar. Yılda sadece dört farklı çeşitte sunduğumuz Grand Classé kahvelerimiz için, farklı çiftliklerin ve küçük kooperatiflerin %100 sürdürülebilir tarım yöntemleriyle ürettiği en kaliteli Arabica kahve çekirdekleri kullanırız.
Her bir paket 7,5g'dan oluşan 10 Kapsül içerir.
Tek bir posiyonuyla kullanıma hazırdır, böylece hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz.
Hava geçirmez kilidi sayesinde her zaman taze aromasıyla kahve keyfinize keyif katar.
Grand Classé Ipanema Amarelo kapsülün mükemmel demleme basıncı için Cafissimonuzun sarı tuşuna basınız.

Ürün numarası:

473875

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.