Gözenek Temizleyici

249,95TL
KDV dahildir
 • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo

Gözenek Temizleyici

Sipariş Numarası 610649
 • Vakum teknolojisi sayesinde derinlemesine temizlik
 • 4 farklı yoğunluk kademeli bakım yardımcısı: her cilt tipine uygun
 • 4 farklı başlık: büyük başlık, oval başlık, ince detay başlığı, mikrodermabrazyon başlığı
 • Alt basınç, yağı ve kiri gözeneklerden çıkartabilir ve ciltteki kan dolaşımını artırabilir
 • Mikrodermabrazyon için de uygun
 • Ergonomik, modern tasarım
 • 50 adet yedek filtre dahildir

Renk

Kayısı rengi

Malzeme

Gövde %80 akrilonitril bütadien stiren kopolimer, %20 akrilonitril bütadien stiren kopolimer (geri dönüştürülmüş)
Başlıklar %100 silikon

Ölçüler

Uzunluk yakl. 19 cm, çap yakl. 4 cm
USB kablo uzunluğu yakl. 50 cm

İçerik/Aksesuar

Büyük başlık, oval başlık, ince detay başlığı, mikrodermabrazyon başlığı, USB şarj kablosu, 50 adet yedek filtre ve kullanma kılavuzu dahildir

Ağırlık

Yakl. 130 g

Pil/Akü Çalışma Süresi

Dolu batarya ile yakl. 60 dakika çalışır

Teknik Detaylar

USB çıkışı: 5 V
Lityum batarya: 3,7 V, 450 mAh, 1,7 Wh

Kullanım Uyarıları

Ürün gözenek temizliği (sebum ve siyah noktaların giderilmesi), mikrodermabrazyon ve ciltteki kan dolaşımını artırmak için uygundur. Cilt ürün tarafından vakumlanır. Alt basınç sebumu ve siyah noktaları gözeneklerden çeker ve ciltteki kan dolaşımını harekete geçirir.

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Lityum iyon pillerin avantajları, hafıza efekti yaratmaması ve tamamen boşalmamış pillerin de şarj edilebilmesidir. Daha önceki konvansiyonel pil teknolojilerinde bu durum söz konusu değildi ve tam olarak şarj edilmemiş bir pilin şarj edilmesi, kapasite kaybına neden olurdu. Lityum iyon piller sabit bir pil kapasitesini garanti eder.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

610649

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.