Gömlek, açık mavi

79,95TL -% 50
39,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Easy-Care malzeme sayesinde bakımı kolay ve ütü gerektirmez
  • Saf pamuklu
  • Yakası ve manşetleri zıt renkli Oxford dokudan
  • Dar kesim

Gömlek, açık mavi

Sipariş Numarası 321181
Açık mavi renkli uzun kollu gömlek, klasik sivri yakalı, göğüs cepli ve hafif yuvarlak eteklidir. Manşetleri zıt renkli Oxford dokuludur.

Renk:

Açık mavi

Malzeme:

%100 pamuklu

Ölçüler:

Toplam uzunluk yaklaşık 78 cm (yaka genişliği 39/40), 80 cm (41/42), 82 cm (43/44) ya da 84 cm (45/46)
Oxford dokusunun yapısı ve görünümü kalındır ve çoğunlukla boyanmış ipliklerden oluşmaktadır. Bu dokuya eşsiz bir karakter kazandırmaktadır. Genelde sert pamuk ipliklerden üretilir.Son derece dayanıklı fakat yine de yumuşaktır.
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

321181

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.