Gevşetici Ağırlık Yastığı

199,95TL -% 15
169,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Boynunuza ve omuzlarınıza hafif bir baskı uygulayın
  • Gergin omuz, sırt ve boyun kaslarını gevşetmeye ve yatıştırmaya yardımcı olabilir
  • Sırtınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir
  • Daha düz bir duruşa katkıda bulunabilir, ör. masada

Gevşetici Ağırlık Yastığı

Sipariş Numarası 386554
Bu rahatlatıcı ağırlık yastığı, uzun bir günün ardından ağırlığının altın değerindedir. Hoş ağırlığı ile omuzlara hafif bir baskı uygular ve böylece omuz, sırt ve boyun kaslarının gevşemesine ve sakinleşmesine yardımcı olur ve aynı zamanda sırtı güçlendirir.

Ofiste de ideal

Ancak minder yalnızca çalışma gününün sonunda işe yaramaz: masaya takıldığında daha düz bir duruşa katkıda bulunabilir ve konsantrasyonu artırabilir.

Renk

Gri

Malzeme

100% polyester
Cam boncukların doldurulması

Boyutlar

Yaklaşık. 37 x 48 cm

Ağırlık

2,6 kg
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Profesyonel kuru temizleme, narin program
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

386554

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.