Gevşeme Ağırlık Battaniyesi

539,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Uykuya dalmakta zorluk ve huzursuz uyku ile yardımcı olabilir
  • Duyuları uyarmak ve daha uzun ve daha derin uyku dönemlerine katkıda bulunmak için baskı kullanabilir
  • Yatıştırıcı bir kucaklama hissi, ağırlık ve baskı ile simüle edilir
  • Yaklaşık ağırlık. 7 kg

Gevşeme Ağırlık Battaniyesi

Sipariş Numarası 381840
İyi akşamlar, iyi geceler: Bu rahatlatıcı ağırlık battaniyesi, uykuya dalma güçlüğü veya huzursuz uyku konusunda yardımcı olabilir, çünkü basınç yardımıyla duyuları uyarabilir ve daha derin uyku dönemlerine katkıda bulunabilir.


Kum benzeri ağırlıktaki peletleri %100 toksik olmayan, hipoalerjenik, kokusuz ve çevre dostudur. Toplamda yaklaşık yedi kilogram ağırlığındadırlar, bu da rahatlatıcı bir kucaklama hissini simüle eden bir baskı yaratır. Bu etki, battaniye vücut ağırlığının yaklaşık yüzde onu oluşturduğunda en iyi şekilde elde edilir. Battaniye, yaklaşık 135 x 200 santimetre boyutlarındaki standart nevresimlere sığar.

Renk

Beyaz

Malzeme

%100 polyester (mikrofiber) örtün
%100 polyester dolgu
Cam boncukların doldurulması

Boyutlar

Yaklaşık. 200x135 cm

Ağırlık

Yaklaşık. 7 kg

Uyarı notları

DİKKAT. Battaniyeyi kendi başınıza çıkaramıyorsanız kullanmayınız.
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

381840

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.