Geleneksel Hırka

239,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Hoş yumuşak pamuk karışımı kalitesi
  • Dekoratif kabartmalı 6 kalp şeklinde metal düğme
  • Organik pamuk ile
  • Önde dekoratif örgü ajour
  • Yakada, kollarda ve etek ucunda yuvarlatılmış kenarlı dar nervürlü manşetler

Geleneksel Hırka

Sipariş Numarası 376974
Hırka sadece günlük hayatta gerçek bir klasik olmakla kalmaz, özellikle kış sezonunda şık ve pratik bir arkadaştır: hırka sadece sizi iyi ısıtmakla kalmaz, aynı zamanda hemen çıkarılabilir.


Ceketin geleneksel kostüm görünümünün altı, dekoratif kabartmalı kalp şeklindeki altı metal düğme ve ön kısmında yapılandırılmış ajour deliği deseni ile vurgulanıyor. Yumuşak pamuk karışımından üretilen ceketin yakasında, kollarında ve eteklerinde ince fitilli manşetler de bulunuyor. Organik pamuk oranı nedeniyle ceket cilt üzerinde rahattır.

Kalıp

Vücut üzerinde gevşek bir şekilde yatıyor

Renk

Dut rengi

Malzeme

%50 pamuk (organik olarak yetiştirilmiş), %50 poliakrilik (PAN)

Boyutlar

Toplam uzunluk yakl. 55 cm
Yıkama
Özellikle hassas çamaşırlar ve yün için maksimum 30°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin

Diğer yıkama talimatları:

Ters yüz şekilde yıkayınız ve ütüleyiniz
Sererek kurutunuz
Yün yıkama programı
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

376974

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.