Fonksiyonel Sehpa

599,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Büyük, açık yan bölmeli
  • Son derece parlak masa plakalı

Fonksiyonel Sehpa

Sipariş Numarası 309259

Akıllı tasarım

2 adet kaldırılabilir masa plakası ve muhafaza bölmeleri bu fonksiyonel sehpayı çok yönlü kılmaktadır. Büyük, açık yan bölmede kitaplar veya CD’ler muhafaza edebilirsiniz. Son derece parlak masa plakaları oturma odanıza hoş bir hava katacaktır. Krom kaplama ayaklar tasarımı tamamlamaktadır.

„Made in Germany“


Bu sehpa Almanya’da üretilmektedir. 2 pakette ve montaj malzemeleri ile birlikte satılmaktadır.

Renk:

Beyaz/meşe
Kapalı konumda: G x Y x D yaklaşık 108x30x74 cm

Malzeme:

Plaka malzemesi: Melamin kaplama ahşap malzeme plakası
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309259

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.