Schließen

Fonksiyonel Push-up Sütyen

59,95TL -% 1
58,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Dikişsiz şekillendirilmiş kuplar Push-up efekti için entegre destekli
  • 4 farklı kullanım alternatifi: Derin dekolte ya da sırtı açık giysiler için ideal
  • İpeksi parlaklıkta yumuşak Microtouch kumaş

Fonksiyonel Push-up Sütyen

Sipariş Numarası 309495

4 farklı kullanım alternatifi ile başdöndüren çekicilik

Daha güzel bir dekolte için entegre yastıklıdır. Dikişsiz şekillendirilmiş kuplar Push-up efekti için entegre desteklidir. Fonksiyonel sütyen 4 farklı kullanım alternatifi sunar. Derin dekolte ya da sırtı açık giysiler için idealdir. Ekstra uzun kopçası derin dekolteli veya sırtı açık giysiler için idealdir. Ara parçası ile boyundan askılıya dönüşür. Tüm ekstra askılar ürüne dahildir.

Mükemmel duruş ve kullanım rahatlığı

Bu Push-up sütyeni favoriniz olmak için tüm özelliklere sahiptir. İpeksi parlaklıkta yumuşak Microtouch kumaşı sayesinde daha iyi hissetmenizi sağlar. Şeklini korur ve üzerinize tam oturur. Son derece yumuşak ve cilt dostu 3x 1 kopçası ile maksimum konfor sağlar.

Renk:

Beyaz

4 Farklı Kullanım Alternatifi:

Normal askılar ve normal kopça
Normal askılar ve ekstra uzun kopça bandı
Ara parçalı boyun askısı
Boyun askısı ve ekstra uzun kopça bandı
%88 poliamit, %12 elastan (LYCRA®)
Kaplama %100 polyester
Dolgu %100 poliüretan
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Narin yıkama
Çamaşır torbası kullanınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309495

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.