Schließen

Fonksiyonel Dolap, Mat Beyaz

1.299,00 TL
 • Durum: Stokta
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
 • İskandinav serimizden bir parça
 • Önü açık ve İskandinav tasarımlı
 • Alt çerçeve ve ayaklar masif meşe
 • Mutfakta düzenli saklama alanı için ideal
 • Geniş açılı menteşeli 1 kapak - geniş açmak için, pratik menteşeli 1 kapak - kolay ve hızlı montaj için
 • Kapağın iç kısmı masif meşe ahşabından kara tahtalı, kalem tepsili ve 5 adet kancalı
 • 1 adet tam raylı ve maksimum çekmece profilli geniş çekmece - ideal saklama alanı kullanımı için
 • Çekmecenin üzerinde 1 sabit depolama rafı - mutfak aletlerini kullanmak için ideal kablo geçişi delikli
 • Her birinin yüksekliği 5 kademede ayarlanabilen 3 raf tabanlı büyük kapak
 • En alt raf içecek kasası saklamak için alan sunan bölmeli
 • 6 raf tabanlı küçük kapak - sürekli delik sırası sayesinde yüksekliği istenilen şekilde ayarlanabilir
 • Rafsız şekilde örneğin ütü masası saklamak için de kullanılabilir
 • Kolay ve pratik şekilde basılarak açılan kapaklar ve çekmeceler
 • Sağlam ve darbeye dayanıklı plastik kenarlı kaliteli işçilik - son derece uzun ömürlü
 • MADE IN GERMANY
Adet :

Fonksiyonel Dolap, Mat Beyaz

Ürün numarası: 354229

İskandinav serimizdeki mat beyaz fonksiyonel dolap, İskandinav tasarımıyla her mutfağı zenginleştirir ve farklı durumlara ve ihtiyaçlara istenilen şekilde uyum sağlayabilir. Söz konusu ev aletlerinin düzenli şekilde muhafaza edilmesi ise bu konuda gerçekten çok yeteneklidir.

1 tarafı çekmeceli ve 3 farklı raflı

Geniş kapak geniş açılı menteşeleriyle özellikle geniş açılır ve iç kısmında beş adet kanca, kalem tepsisi ve not almak için bir kara tahta bulunur - veya mutfakta güzel bir karşılama mesajı yazılabilir. Kapağın arkasında ideal saklama alanı kullanımı için tam raylı ve maksimum çekmece profilli geniş bir çekmecenin yanı sıra her birinin yüksekliği 5 kademede ayarlanabilen üç raf tabanı bulunur. Böylece çekmecenin altındaki alan içecek kasaları için saklama alanı olarak kullanılabilir. Çekmecenin üzerindeki depolama rafı kablo geçişi için bir deliğe sahiptir ve bu sayede mutfak aletleri için ideal şekilde kullanılabilir.

1 tarafı 6 farklı raflı

Pratik menteşeli dar kapak hızlıca monte edilir ve arkasında toplam altı adet rafla donatılmış sürekli bir bölme bulunur. Sürekli delik sırası sayesinde rafların yükseklikleri istenilen şekilde ayarlanabilir, istenilirse tamamen çıkarılabilir ve ütü tahtası yahut diğer uzun eşyalar için de bir alan olarak kullanılabilir.

Son derece uzun ömürlü

Dolap, masif meşeden bir alt çerçeveye, sağlam ve darbelere karşı dayanıklı plastik kenarlı kaliteli bir işçiliğe sahiptir. Bu sayede son derece uzun ömürlüdür. Kapaklar ve çekmece üzerlerine basılarak kolay ve rahat bir şekilde açılır.

Renk:

Gövde mat beyaz
Alt çerçeve ve ayaklar meşe, doğal cila

Malzeme:

Gövde, kapaklar, çekmece ve raf zeminleri melamin kaplamalı ahşap bazlı panel
Alt çerçeve, ayaklar, kancalar ve kalem tepsisi masif meşe ahşabı

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 64 x 173 x 42 cm

Aksesuar:

Duvar sabitlemesi, zemin koruyucu, montaj malzemesi ve talimatları dahildir.

Uyarı:

Ürün 2 parça halinde demonte olarak teslim edilir.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

354229

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.