Ev Çorabı

129,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • İç kısımdaki kabarık peluş sayesinde sevimli yumuşak ve sıcak
  • Dekoratif bir kablo örgü deseninde dış - ısınma peluşundan yapılmış astar
  • Kaymayı önleyici çıkıntılara sahip dış taban
  • Yumuşak peluş manşetler - daralma yok
  • Güçlendirilmiş parmak ve topuk

Ev Çorabı

Sipariş Numarası 380277
Terlik mi, çorap mı? Onlar terlik çorapları! Yumuşacık peluş astarı ile bu sevimli yumuşak çok yönlü ayakkabı sadece ayakları içeriden ısıtmakla kalmaz, aynı zamanda dekoratif kablo örgü deseni ile dışarıdan da görülebilir. Yumuşak peluş manşetler, çorapların büzülmesini önler, boyutsal olarak sabit elastan ayrıca yüksek düzeyde konfor ve mükemmel uyum sağlar. Kaymaz çıtçıtlar ve güçlendirilmiş burun ve topuk, terlik çorapları için gerekli tutuşu sağlar.

Renk

Koyu gri
Açık gri iç

Malzeme

Dışında %57 polyester, %31 viskoz (Lenzing'den), %10 poliamid (PA), %2 elastan (LYCRA®)
Astar %89 polyester, %10 poliamid (PA), %1 elastan (LYCRA®)
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama deterjanı

Çevreyi korur

Katı çevre kriterlerine göre üretilen ürünler sadece doğa için değil, insanlar için de iyidir.

SU TASARRUFU YAPAR

Biyolojik olarak parçalanabilen fiberlerin üretiminde daha az su tüketilir. Bu, sadece vicdanızmı için değil, en önemlisi çevre için de iyidir.

Sürdürülebilir üretir

Ürünlerin imalatında kapalı döngüler sayesinde kimyasallar üretimde sorumlu şekilde tekrar kullanılır ve bu da tabii ki doğaya iyi gelir.
mar328
LYCRA® is a trademark of The LYCRA Company.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

380277

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.