Schließen

von

Espresso Çeşitleri

Espresso

Espresso severler özellikle güçlü aroması ve kadifemsi kremasından vazgeçemezler. Koyu kavrulmuş küçük siyah çekirdekleri Espressoya diğer kahvelere göre daha az asit oranı ve daha az kafein özelliği kazandırıyor. Mükemmel bir krema için espresso makinasına 8 g kahve tozu eklenir ve en az 9 bar ile hazırlanır.
  

Davidoff Espresso Çekirdek Kahve 500 g

Yoğun kavrulmuş, dengeli aroması ise mükemmel espresso lezzetini keşfedin.
62,95 TL 29,95 TL Quickshop

Davidoff Espresso 57 Öğütülmüş Kahve 250 g

Yoğun kavrulmuş, dengeli aroması ise mükemmel espresso lezzetini keşfedin.
36,95 TL 17,95 TL Quickshop
  

Espresso Sicilia Style

Yoğun Kavrulmuş (Çekirdek)
22,95 TL Quickshop
 
Seçenekler:
 
 

Espresso Milano Style

Mükemmel Kavrulmuş (Çekirdek)
32,95 TL Quickshop
 
Seçenekler:
 
Espresso Charakterisierung

İyi bir Espresso nasıl olur?

Uzun kavurma sonucu daha az asit oranı, yoğun lezzet veren ince kahve tozu ve güzel bir krema tabakası için yüksek basınç: Mükemmel bir Espresso keyfi için bir çok etken bir arada olmalı.

Okumaya devam edin

Caffè Crema

Bu kahve, zengin aroması ve kadifemsi yumuşak krem köpüğü sayesinde harika bir deneyimdir. Kusursuz bir krem köpüğü hazırlamak için yüksek basınçlı pişirme gerektiğinden tam otomatik bir kahve makinesinde veya bir espresso makinesinde iyi bir kahve için. Caffè krem yaklaşık 9.5 g öğütülmüş kahveden hazırlanır.
 
Barista Caffe Crema, 500g Çekirdek
-33 %
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Barista Caffe Crema, 500g Çekirdek

Full kahve aroması
44,95 TL 29,95 TL

Espresso ve Caffè Crema'nın mükemmel tarifi

Espresso ve Caffè Crema çeşitlerimizi Espresso kahve makinası ve Espresso cezvesi ile nasıl hazırlayacağınızı şimdi öğrenin. Ayrıca: Espresso ve Caffè Crema ile en iyi tariflerimizi keşfedin.

Kahve makineleri ve ekipmanları

Tchibo kahve çeşitlerini özel kılan nedir?

von

Kahve saklama

Kahve kutusu

Kahve aromasının en büyük düşmanları oksijen, ışık ve sıcaklıkıtr. Bu nedenle kahve kutusunun sıkıca kapatılması çok önemlidir. İdeal kahve kutuları camdan, porselenden veya metalden olmalı ve hava ile nem geçirmez olmalıdılar.

Saklama yeri

Kahvenin aromasının korunması için serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi önemlidir. En iyi yer buzdolabı veya buzluktur.

Dayanıklılık

Öğütülmüş kahve oda sıcaklığında (kahve kutusunda muhafaza edilse dahi) en az iki gün içerisinde aromasını kaybeder. Buzdolabında iki hafta, buzlukta üç veya dört katı süre kadar aromasını korur. Kahve, çekirdek şeklinde saklanırsa daha uzun süre dayanır: Çekirdek, tıpkı doğal aroma kasası gibi hassas kahve aromalarını çevreler ve korur.