Schließen
İç Giyim

İç Giyim

 • Gri Organik Pamuklu Pijama Takımı
Yumuşak Single Jersey kumaştan
 • Merinos Yünlü Spor Tişört, Kırçıllı Gri
Merinos yün oranı sayesinde yüksek konfor, doğal ısı dengesi ve optimum nem transferi
219,95TL
159,95TL
Hızlı Görünüm
 • Termal Spor İçlik, Çizgili Siyah
Ekstra sıcak tutar, hava geçirir, nem transferi sağlar ve hızlı kurur
 • Merinos Yünlü Spor İçlik, Kırçıllı Gri
Merinos yün oranı sayesinde yüksek konfor, doğal ısı dengesi ve optimum nem transferi
149,95TL
109,95TL
Hızlı Görünüm
 • Organik Pamuklu Eşofman Takımı, Kırçıllı gri
Yumuşak, sıcak tutan pamuk karışımlı
169,95TL
165,95TL
Hızlı Görünüm
 • Mayo
Çok rahattır ve file iç külodu sayesinde mükemmel oturur
 • Lacivert Organik Pamuklu Şort
Genişliğini ayarlamak için bağlama ipli düz, elastik bel bandı
 • Lacivert Organik Pamuklu Slip Boxer
Yumuşak kabartmalı iç kısımlı düz, elastik bel bandı
 • Beyaz Organik Pamuklu Jersey Atlet
Yumuşak pamuklu streç kalitesi
 • Mavi Organik Pamuklu Rahat Pantolon
Genişlik ayarı için bağlama ipli kordon şeritli bel bandı
 • Termal Spor Tişört, Çizgili Siyah
Ekstra sıcak tutar, hava geçirir, nem transferi sağlar ve hızlı kurur
 • Kırçıllı Gri Organik Pamuklu Rahat Şort
Hoş ve yumuşak Single Jersey kalitesi
 • Lacivert Dryactive Plus Erkek Bisiklet Içliği
DryActive Plus sayesinde hava alır, nem transferi sağlar ve hızlı kurur
82,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
1

Rahat, Kullanışlı ve Şık Erkek İç Giyim Ürünleri

Şimdiye kadar fark etmemiş olabilirsiniz ama gardırobunuzun bu bölümü aslında en çok kullandığınız bölüm. Erkek iç çamaşırı alırken üzerinize iyi oturan ve kıyafetinizi giydiğinizde altında izi çıkmayan iç çamaşırları tercih edilmelidir. Kolsuz ve kollu atletlerin yanında slip, kısa boxer şort ve uzun boxer şortları da denemenin vakti geldi. Burada bedeniniz için doğru iç çamaşırı nasıl seçmeniz gerektiği ve çamaşırın üzerinizde nasıl durması gerektiğiyle ilgili ipuçları bulabilirsiniz.

Bedeninize En Uygun İç Çamaşırını Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Slip mi, Kısa Boxer mı, Yoksa Uzun Boxer mı?

Tüm erkek iç çamaşırı çeşitlerinin kendine has avantajı vardır. Geniş kesimli boxer şortlar en rahat olanlarıdır. Bu çamaşır türleri otururken büyük rahatlık sağlar ve genelde nefes alan pamuktan yapılır ve böylelikle cildiniz gün boyunca ferah kalır. Klasik kısa slip iç çamaşırları ise çok tercih edilmese de esnek kumaştan yapılan bu iç çamaşırları vücudunuzun şekline tam oturur. Böylece hareket özgürlüğünüz de artar. Çamaşır bedeninizle uyum içinde olduğu için dar veya ince pantolon giydiğinizde iz çıkmaz. Kısa boxer için, slip ve uzun boxerın birleşimi de diyebiliriz. Uzun boxer esnek olmakla aynı zamanda dardır ve uzunluğu neredeyse tüm uyluğu kaplayacak şekildedir.

Pratik Erkek Atletleri

En çok bilinen ve tercih edilen erkek atlet türü pamuktan yapılan kolsuz atletlerdir. Beyaz pamuk atletler bedeninizi sardığı ve açık renkli olduğu için, üzerinize bir şey giydiğinizde altına atlet giydiğiniz belli olmaz. Bu da üzerinize bir şey giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biridir. Yaz aylarında teri daha iyi emdiği için tişörtünüzün altına giyeceğiniz bir atlet, üzerine giyeceğiniz tişörtün terden ıslanmasının önüne geçecektir. Bisiklet yaka ve V yaka olmak üzere iki çeşit atlet türü vardır. Eğer atletin üzerine gömlek giyecekseniz v yaka bir atlet giymelisiniz. Böylece sıcak havalarda serinlemek için gömleğin birkaç düğmesini açtığınızda altına giydiğiniz atletin görünmemesini sağlamış olursunuz.

Doğru Beden Nasıl Bulmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Erkek iç çamaşırlarının bedeni özel bir ölçü sistemi ile belirlenir. Bu sistem 4 ile 8 arasında değişir. Bu sisteme göre 4 numara, Amerikan sistemindeki S’ye tekabül ederken 8 ise XXL’dır. Bedeninizi öğrenmek için ürünün bulunduğu web sayfasında yer alan beden çizelgesine göz atabilirsiniz. Bedeninizi ölçmek için metre yeterli olacaktır. Belinizi uzunluğunu görebilmeniz için kalça ölçümü yapmanız yeterlidir. Atlet ve tişörtlerde ise göğsünüzün en geniş kısmını ölçmelisiniz. Gerekli olan bütün ölçümleri yaptıktan sonra internet sitemizde yer alan ‘’Beden ölçünüzü biliyor musunuz?’’ linkine tıklayarak kendi ölçümlerinizi internet sitemizdeki çizelge ile karşılaştırabilirsiniz.

İnce ve Kalın Ribanalı Ürünler

Klasik ince ribanalı ürünler eskiden seksapalitesi olmayan kıyafetler olarak görülüyordu. Artık bu tarz atletler dünya çapında yeniden moda haline geldi. İnce ribanalı ürünlerin özelliği esnek ipliğin dairesel örgü makinesinden geçerek üretilmesidir. Bu atletler ribanalı yapısı sayesinde diğer ürünlerden daha esnektir. Esnekliği, iç çamaşırları ve üzerinize oturan diğer kıyafetler için idealdir. Rahat bir görünüm elde etmek için ince ribanalı ürünleri, yapılı bir görünüm elde etmek isterseniz de geniş dikişli kalın ribanalı ürünleri tercih edin.

Rahat ve Dayanıklı Erkek İç Giyim

Cilt Dostu

İç çamaşırınız gün boyunca cildinizle temas halindedir. Bu nedenle kumaşının size nasıl hissettirdiği, cildinizi rahatsız edip etmediği önemli bir rol oynar. Gün boyu kendinizi rahat hissetmek için iç çamaşırınız pamuk veya merinos ipliği gibi doğal ipliklerden elde etmelisiniz. İç çamaşırı, teri emerek cildinizin kuru kalmasını sağlamalıdır. Merinos ipliği sıvıyı emdiği için iç çamaşırı üretiminde kullanılan etkili bir malzemedir. Yeterli esnekliğe ulaşabilmek için ise iç çamaşırlarının üretiminde likra kullanılır. Böylece giyildiğinde cildinizde yumuşak bir his bırakır. Ayrıca dikişler olabildiğince az ve düzdür. Birçok iç çamaşırı da bu sebeple dikişsiz üretilir.

İç Çamaşırlarının Temizliği

İç çamaşırları sık sık yüksek sıcaklıklarda yıkanmak durumunda oldukları için bakımlarına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu açıdan pamuktan üretilen iç çamaşırlarını tercih edebilirsiniz. Çünkü bu tarz iç çamaşırları 40 ile 60 derece arasında makinenizin normal yıkama programında yıkayabilirsiniz. Çamaşırınızın yüzde yüz pamuktan mı yoksa az da olsa likra ile karışık mı üretildiğinin hiçbir önemi yoktur. Sıcak su çamaşırlarınızı mikroplardan arındırır. Çamaşır makinenizi normal yıkama programında tam doldurabilirsiniz. Böylece hem makinenizi defalarca çalıştırmak zorunda kalmazsınız hem de kıyafetlerinizin yıkanırken birbirine sürterek çitilenir. Spor yaparken kullanılan yüksek kaliteli iplikten üretilen çamaşırları makinede normal yıkama programında 40 dereceden fazla sıcaklıkta yıkamayın.

Erkek İç Giyimde Bize Güvenebilirsiniz

Sizi her daim memnun edecek iç çamaşırları sunmak için kaliteli ve işlevsel ürünleri modern üretim tekniklerini kullanarak üretiyoruz. Ürünlerimizi standartlara uyması için bağımsız denetim kuruluşlarıyla birlikte denetliyoruz. Denetimden geçen ürünler ‘’Tchibo Onaylı Ürün’’ anlamına gelen ‘’TCM’’ etiketiyle gösterilir.

İnternet üzerinden satın aldığınız iç çamaşırlarında hangi kumaşın kullanıldığını görebilirsiniz. Bu konuda ne kadar şeffaf olduğumuzu, ürünlerin üzerinde bulunan etiketlerde bulabilirsiniz. Üzerinde ‘’OSC 100’’ etiketi bulunan ürünler en az yüzde 95 oranında organik pamuktan üretilmiştir. Üzerinde ‘’Seamless’’ yazan ürünler dikişsizdir.