Schließen
El Mikseri ve Paslanmaz Çelik Karıştırma Kabı Seti
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

El Mikseri ve Paslanmaz Çelik Karıştırma Kabı Seti

164,90 TL 34,95 TL Kazançlı ürün
129,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Karıştırma ve yoğurma arasındaki yumuşak geçişler için 16 hız kademeli; Karıştırma süresini ve hız kademesini gösteren ışıklı LC ekranlı; Elektrik gücü 300 Watt
  • 2 parçalı kapak bulunur.
  • Krema çırpmayı sağlar ve taze tutar.
  • Sıçramaya karşı korur.

El Mikseri ve Paslanmaz Çelik Karıştırma Kabı Seti

Ürün numarası: 485601

Hamur, yumurta veya krema; bu pratik el mikseri birçok lezzetli yiyeceğin hazırlanması için idealdir ve mutfağın olmazsa olmazlarındandır. Karıştırma ve yoğurma arasındaki yumuşak geçişler için 16 hız kademelidir. Karıştırma süresini ve hız kademesini gösteren ışıklı LC ekranlıdır. Karıştırma ve yoğurma çubuğu 18/10 paslanmaz çeliktir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. El mikseri daima sabit durması için silikon ayaklıdır.

Renk:

Paslanmaz çelik ve beyaz LC ekranı mavi ışıklı

Malzeme:

Gövdesi plastik Karıştırma ve çırpma çubuğu 18/10 paslanmaz çelik.

2 parçalı kapak; krema çırpmayı sağlar ve taze tutar== 2 parçalı kapak ile kremayı çırpma teli iki kat pratiktir: Dış kısmı kullanılarak, örneğin karıştırılan sosun dışarı sıçramaması sağlanır. İç kısmı

500 ml aralıklı skalalı=== İçi malzemeleri ölçmek için 500 - 3.000 ml arası 500 ml’lik skalalıdır. Karıştırma kabı kaymadan silikon koyma yerinde durur ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 20x13x10 cm Ekran yaklaşık 2x1,4 cm Kablo uzunluğu (fiş dahil) yaklaşık 180 cm

Ağırlık:

Yaklaşık 1,1 kg

Elektrik gücü:

Yaklaşık 300 Watt

Malzeme:

Paslanmaz çelik 18/10

Ölçüler:

Çap yaklaşık 26 cm

Paslanmaz çelik 18/10

Uzun ömürlü inceltilmiş bıçak paslanmazdır, bakımı kolaydır ve ısıya dayanıklıdır.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

485601

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.