El Bileği Bandajı, unisex

35,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Yumuşak iç kısmı ve elastik dikişleri sayesinde son derece rahat

El Bileği Bandajı, unisex

Sipariş Numarası 309226
Eklem bandajları spor yaparken, hobilerle meşgul olurken veya günlük işlerde eklemlerin yükünü hafifletir ve korur. El bileği bandajı el bileğini destekler ve yumuşak iç kısmı ve elastik dikişleri sayesinde son derece rahattır. Bambu kömürü donanımlıdır; nemi hızla emer.

Renk:

Koyu gri

Malzeme:

%40 poliamit, %34 polyester, %24 elastodien, %2 elastan

Doğru bedeni bulun:


El bileğinizin çapını ölçün
S: 13,0–15,3 cm
M: 15,3–18,0 cm
L: 18,0–21,0 cm
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Narin yıkama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309226

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.