Schließen

Ekstra Uzun Üniversal Çelik Kablo Kilit

79,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kamp mobilyaları, bavul, bebek arabası, bisiklet vb. için hırsız koruması
  • LED aydınlatmalı: karanlıkta kolayca açılır
  • Bisiklet çerçevesine takmak için tutacaklı
  • Plastik giydirmeli tek kablodan 12 mm esnek çelik kablo
  • Pil dahil – pil değiştirilebilir

Ekstra Uzun Üniversal Çelik Kablo Kilit

Sipariş Numarası 373864
Numaralarla güvende: Ekstra uzun üniversal çelik kablo kilit örneğin kamp mobilyaları, bebek arabası veya bisiklet için ideal hırsız korumasıdır. Kilit, tek kablodan esnek 12 milimetre kalınlığında ve plastik giydirmeli çelik kablo farklı eşyalar için güvenlik sağlar ve kişiye özel numara kombinasyonu ile kilitlenebilir.

Işıklı sayı alanı
Entegre LED aydınlatma sayesinde numaralı kilit karanlıkta da son derece kolay şekilde açıkabilir ve tutacak ile bisiklet çerçebesine sabitlenir. Aydınlatma için verilen pil kolayca değiştirilebilir.

Renk

Siyah
Sayılar beyaz

Malzeme

Çelik, plastik

Ölçüler

Kablo uzunluğu yaklaşık 2,5 m
Çap yaklaşık 1 cm
Çelik halat çapı yaklaşık 6,5 mm

İçerik/Aksesuar

1 adet CR2032 pil ve kullanma talimatı dahildir

Pil/Akü Çalışma Süresi

Yaklaşık 100 saat
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

373864

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.