Schließen
Efektli Sticker El İşi Kağıdı, 20 Adet
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Efektli Sticker El İşi Kağıdı, 20 Adet

39,95 TL -37% - 15,00 TL Kazançlı ürün
24,95 TL
 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kağıt ve karton süslemek için
 • 2’şer adet 10 farklı holografik desenli DIN A4 kağıt
 • Desenler: Kalpler, yıldızlar, konfetti, parçalar, çiçekler, dalgalar, çizgiler, kar taneleri, ayna, sim
 • Sürekli yapışır
 • Kılavuz dahil

Efektli Sticker El İşi Kağıdı, 20 Adet

Ürün numarası: 346276

Kalpler, yıldızlar, konfetti, parçalar, çiçekler, dalgalar, çizgiler, kar taneleri, ayna, sim; kendinden yapışkanlı efektli sticker el işi folyoları 10 farklı holografik desenleri ile hayal gücünü canlandırır.

Renk:

Pembe, sarı, yeşil, mavi, kırmızı ve gümüş rengi

Malzeme:

Ön kısımlar PP
Arka kısımlar kağıt

Ölçüler:

DIN A4, her biri yaklaşık 21x29 cm

Aksesuar:

Kılavuz dahildir

Uyarılar:

 • Güneş ışınlarından koruyunuz
 • Tek kullanımlıktır
 • Zeminin yapışkanlı folyoların istenen yere iyi bir şekilde yapışması için düz, tozsuz, yağsız, silikonsuz ve kireçsiz olması gerekmektedir. Engebeli yüzeyler uygun değildir.
 • Yapışkanlı folyoların arka yüzü yapışkanlıdır. Yapışkanlı folyoyu yapıştırmadan koruyucu folyodan çekin.
 • Yapışkanlı folyoyu koruyucu folyodan çekerek ayırırken yırtılmaması için yavaş ve dikkatli hareket ediniz.
 • Yapışkanlı folyolar genelde kolayca sökülür. Fakat bazı durumlarda zemin zamanla yapışkanlı katman ile birleşip folyoyu çıkarırken zarar verebilir. Bu yüzden yapışkanlı folyoyu değerli eşyaların üzerine uygulamayınız. Gerekirse öncesinde görünmeyen bir yere deneme yapıp tekrar çıkarılabilir olmasını test ediniz.
 • Ahşap ya da diğer sert yüzeylerin üzerinde kalan yapışkan izleri genelde sıvı yağ ile sökülebilir. Öncesinde görünmeyen bir yerde deneyiniz.
 • Yapışkanlı folyoyu gerektiğinde yumuşak, hafif nemli bir bez ile dikkatlice silebilirsiniz. Temizlik malzemesi, sert süngerler vb. kullanmayınız.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

346276

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.