Easy-Close WC Kapağı „Family“

99,95TL -% 75
24,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Yavaş.ve sessiz kapanır
  • Klips sabitlemeli çocuk WC kapağı: kolay çıkartılabilir
  • Standart WC'lere uygundur

Easy-Close WC Kapağı „Family“

Sipariş Numarası 304299

Yavaş kapanan WC kapaklıdır

Psssst, bu klozet kapağı sessizliği seviyor! Bu Easy-Close-WC kapağı bu sayede yavaş ve neredeyse sessiz bir şekilde kapanır. Alt kısmı kaymaz kısımlara sahiptir ve standart ölçüleri sayesinde tüm standart WC’ler için uygundur.

Çocuk WC oturaklı kapaklı

Magnet ile sabitlenebilen çocuk oturağı küçük çocuklu aileler için pratiktir; kullanılmadığında klipsli sabitlemesi sayesinde kolayca çıkartılabilir.

Fix-Clip’li: temizlemek için çıkartılabilir

Bu klozet kapağı örneğin temizlemek için kolayca çıkartılabilir. Fix-Clip sabitlemesi sayesinde vida gerektirmez.

Renk:

Parlak beyaz

Malzeme:

Kaliteli Thermoplast

Ölçüler:


Kapak yaklaşık 45 x 37,5 cm
Oturma yeri içi yaklaşık 24 x 30 cm
Çocuk oturağı içi yaklaşık 13 x 19 cm

Aksesuar:

Montaj malzemesi
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

304299

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.