Duvar Ünitesi

999,95TL -% 25
749,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Modern fileden duvar ünitesi
  • Duvar rayları ile kolay ve güvenli biçimde sabitleme
  • 3 modern file raf, ayrı ayrı monte edilebilir
  • 1 adet çıkarılabilen file ve 1 adet elbise askısı çubuğu

Duvar Ünitesi

Sipariş Numarası 385051
Modern duvar ünitesi yer tasarrufu sağlayan biçimde esnek bir saklama alanı sunar ve duvara sabitlenebilir. Duvar rayları kolayca sabitlenebilir, kolayca ve güvenli biçimde üç adet file rafı, çıkarılabilen sepeti ve elbise askı çubuğu birleştirilebilir. Raflar ihtiyaca göre ayrı ayrı monte edilebilir, farklı raflardan ayrı bir sistem oluşturulabilir ve ihtiyaca göre farklı farklı opsiyonlar kurulabilir.

Renk

Mat beyaz

Malzeme

Metal

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 61 x 192,5 x 40,5 cm

İçerik/Aksesuar

Duvar rayları, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

File raf, file sepet ve elbise askı çubuğu her biri maks. 7 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 1 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

385051

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.